Akademie ČTK – vyzkoušejte nás. Víme, jak na to.

Ono se řekne psát. Ale jak? A co?  Jak poznat, co je důležité a čemu se vyhnout? Jak zaujmout čtenáře? A ruku na srdce – co náš krásný mateřský jazyk? Umíme s ním zacházet? Naučte se to v Akademii ČTK. Jednoduše, srozumitelně, rychle.

Speciálně „blogerkám“ nabízíme kurz tvůrčího psaní:

Během jednodenního semináře poodhalíte roušku tajů a zákonitostí nejlepšího psaní, které geniálně zakódoval už Aristoteles dávno před naším letopočtem a nejslavnější autoři pak dál rozvíjeli. Dozvíte se, kdy musíte být originální, co se naopak pečlivě učit od svých předchůdců a zkušenějších kolegů. Chcete-li kurz maximálně využít, přineste už s sebou vlastní jednostránkový text. 

Těšíme se na vás.

Kompletní nabídku kurzů Akademie naleznete zde:

http://www.ctk.cz/akademie-ctk/kurzy/

Pravidla hlasování

V semifinále můžete hlasovat pouze pro jednu blogerku v kategorii. Hlasovat můžete pouze 1 x za celou dobu semifinálového hlasování. Opakované pokusy hlasování budou systémem zabezpečeny a nahlášeny. Semifinálové hlasování bude ukončeno 14.10.2013. Osm blogerek z každé kategorie postupuje do finálového hlasování, které bude začínat 16.10.2013 a bude ukončené 30.10.2013. Finálovou desítku blogů doplní volba poroty svými vybranými blogy. Vítězky budou oznámeny na finálovém večírku.

Případné dotazy směřujte prosím na e-mail info@blogerkaroku.cz. Pro více informací navštivte pravidla soutěže.