DRUCHEMA – představení společnosti

Společnost DRUCHEMA - Družstvo pro chemickou výrobu patří k tradičním českým firmám, které znají už naši rodiče a možná i prarodiče. DRUCHEMA byla totiž založena už v roce 1951 a v průběhu let se stala největším českým chemickým družstvem a zavedeným výrobcem kvalitních českých produktů. Pravděpodobně jde o jedinou firmu, která se u nás udržela tolik let, a která má tak hluboké kořeny.

Firma se specializuje na široké spektrum chemických výrobků pro každodenní využití. Jedná se zejména o produkty zaměřené na dům a zahradu, sport, hobby, autokosmetiku nebo speciální produkty a volnočasové aktivity. Nejznámější produkty v portfoliu společnosti jsou barvy na vejce OVO, autokosmetika TEMPO, lepidlo na papír HERKULES či lyžařské vosky SKIVO.

Veškeré výrobky jsou vysoce účinné, laboratorně zkoušené a atestované, tak aby vyhovovaly platným ekologickým předpisům a evropským normám. DRUCHEMA však nezůstala jenom na našem území, kde vznikla, ale vyváží své výrobky i do zemí Evropské Unie a dále do východní Evropy.

Pokud tedy hledáte české kvalitní výrobky, volte DRUCHEMU, která Vás určitě nezklame. Letitá česká firma s moderním pohledem na péči o domácnost, auto, hobby i aktivity ve volném čase.

Partnerem projektu Blogerka roku jsme se stali, protože chceme mimo jiné podpořit mladé lidi, kterým se maximálně snažíme našimi produkty usnadňovat i nutné práce jako je péče o domácnost a úklid. Myslíme i na jejich volný čas a sportovní vyžití, proto z našeho portfolia jistě ocení lyžařské vosky nebo velosoupravu na kolo. Vše navíc na přijatelné ceny.

www.druchema.cz

www.facebook.com/druchema

Pravidla hlasování

V semifinále můžete hlasovat pouze pro jednu blogerku v kategorii. Hlasovat můžete pouze 1 x za celou dobu semifinálového hlasování. Opakované pokusy hlasování budou systémem zabezpečeny a nahlášeny. Semifinálové hlasování bude ukončeno 14.10.2013. Osm blogerek z každé kategorie postupuje do finálového hlasování, které bude začínat 16.10.2013 a bude ukončené 30.10.2013. Finálovou desítku blogů doplní volba poroty svými vybranými blogy. Vítězky budou oznámeny na finálovém večírku.

Případné dotazy směřujte prosím na e-mail info@blogerkaroku.cz. Pro více informací navštivte pravidla soutěže.