Markéta Bártová

Kategorie:

Objev Roku
http://marketabartova.blogspot.cz/

Ahoj, jsem Markéta, je mi 20 let a mou velikou vášní je móda. Na svém blogu, který funguje od května tohoto roku, se snažím mé čtenářky inspirovat články a fotografiemi s mými outfity. Zakládám si na levném oblečení, a většinu svého šatníku mám proto z druhé ruky. Blog se čas od času pokouším zpestřit nejrůznějšími soutěžemi, v rámci nichž mají mé čtenářky možnost hrát o zajímavé ceny, nebo svými DIY nápady na úpravu oblečení či šperků, které jistě ocení každá zručná slečna. Těšit se v neposlední řadě můžeš i na tipy na mé oblíbené e-shopy a obchody. Budu moc ráda, když navštívíš můj blog, a bude-li se Ti líbit, podpoř mě, prosím, svým hlasem :-).

Hlavní partneři

Pevonia
NIKON
Nutrend
EFFFI
Ugo
Billa
Philips

Články

Povlečení Stella, prvotřídní kvalita a inovace

Blogerky milují hezké a nápadité věci, které mají styl. Originalitu vyžadují nejen od součástí svého outfitu, ale také od předmětů dotvářejících jejich bydlení.

Nejlepší moderátor? Ondra Vodný!

Finálový večírek prvního ročníku Blogerky Roku představoval jednu z nejvýznamnějších událostí ve světě českého blogování v roce 2013. Tento výjimečný večer si proto zasloužil odpovídajícího moderátora. My jsme zalovili ve vodách rádia Evropa 2 a vybrali jsme Ondru Vodného. A jak se později ukázalo, naše volba byla zcela správná.

Jak jste hlasovali v Blogerce Roku 2013?

Milí přátelé, první ročník Blogerky Roku 2013 už má své jasné vítězky. Jejich pořadí ovlivnily především Vaše hlasy. A jak jste hlasovali? Zde je pořadí všech blogů...

Fotografie z BLOGERKY ROKU 2013

12. listopadu proběhl historicky první ročník Blogerky Roku 2013 a my Vám přinášíme několik fotografií. Všem moc děkujeme za krásný večer.

Jak Dana Morávková pečuje o svou pleť?

Dana Morávková je považována za jednu z nejpopulárnějších českých hereček. Její usměvavou tvář můžeme vidět například v seriálu Ordinace v Růžové zahradě, kde hraje úspěšnou lékařku a momentálně rozvádějící se matku dvou dětí. Přestože Daně už není dvacet let, působí velmi mladě. Zajímalo nás, jak pečuje o svou pleť, a proto jsme jí položili několik otázek. Dano, naše čtenářky Vás znají například z reklamy na jogurt, kde reprezentujete vzornou představitelku zdravého životního stylu. Žijete zdravě?

Mista bude vystupovat na Blogerce Roku

O tom, že na slavnostním večírku Blogerky Roku nebude o zábavu nouze, svědčí také to, že zde vystoupí známá zpěvačka Mista, která si vysloužila přezdívku slovenská Lady Gaga, a se kterou jsme pro Vás připravili krátký rozhovor. Tady je.

Šetrná péče pro všechny typy vlasů

Říká se, že vlasy jsou vizitkou ženy hned na první pohled. Pro dokonalý vzhled a správnou péči je však třeba vybírat kvalitní a osvědčené produkty. Nová řada šamponů Timotei s vylepšeným složením nabízí široké portfolio šamponů a kondicionérů se 100% základem z přírodních výtažků, které vdechnou vlasům nový život.

Signal White Now Gold – přímo do dámské kabelky!

Motto: „ Pokud si mohu vybrat, vybírám ze zkrášlujících přípravků ty, které nejvíce vyzdvihnou můj půvab a kterým nejvíce věřím. Totéž chci také od své bělící zubní pasty…“

Chceš pro sebe to nejlepší? Sáhni po Ugovi...

Že fresh neznamená vždy čerstvý, a jaký je rozdíl mezi pasterací a paskalizací, se nám podařilo zjistit díky Ugovi.

Ondra Vodný nás provede Blogerkou Roku

JAK UŽ MOŽNÁ VÍTE, FINÁLOVÝM VEČÍRKEM, KTERÝ SLAVNOSTNĚ ZAVRŠÍ PRVNÍ ROČNÍK ČESKÉ BLOGERKY ROKU, BUDE HOSTY PROVÁZET MODERÁTOR EVROPY 2 ONDRA VODNÝ. NEDALO NÁM TO A SYMPATICKÉHO MODERÁTORA JSME TROŠKU VYZPOVÍDALI.

Konečně je tu! Revoluční žehlička na prádlo, u které nemusíte nastavovat teplotu!

Základem výbavy každé ženy je žehlička, to nám dá jistě za pravdu každá z Vás. A určitě budete souhlasit také s tvrzením, že každá z nás chce trávit žehlením co nejméně času, a přitom ošetřovat své oblečení tím nejlepším. A to nejlepší je tu!

Žehlička, která vlasy neničí

Toužíte po krásně hladkém účesu, nebo naopak vlnitém účesu, ale nechcete si ničit vlasy žehlením? Pořiďte si žehličku, která vlasy neničí. Vlasová žehlička Philips Pro Care zajistí Vaší koruně krásy dokonalý vzhled, a zároveň vysoký stupeň ochrany před poškozením.

Hadí jed proti vráskám skutečně funguje

A v jakém přípravku pro péči o pleť ho můžete najít? Jedná se o český přípravek EFFFI gold EXCLUSIVE. Účinnost nové emulze EFFFI gold EXCLUSIVE byla klinicky testována dermatologem ve spolupráci se Státním zdravotním ústavem v Praze.

Představení firmy dokonalé vlasy

Společnost vznikla velmi kuriozním způsobem. Majitelce Dokonalých vlasů byly v minulosti neodborným způsobem prodlouženy vlasy, jež byly navíc nekvalitní. Tato zkušenost byla tak nepříjemná a zklamání i nad jednáním nejmenované kadeřnice, tak velké, že se majitelka rozhodla nabídnout všem zákaznicím nejen kvalitní vlasy, ale také kvalitní prodloužení za přijatelnou cenu.

Krásné lokny a vlny zvládneš už sama

Finále Blogerky Roku je už skoro tady, a proto se pojďme podívat, na jaké ceny se mohou její vítězky těšit. Skvělou novinkou, kterou získají vítězky kategorie Fashion je kónická kulma Philips ProCare umožňující neobyčejně snadnou a šetrnou úpravu vlasů. Její integrovaný LCD display s indikací typu vlasů dokonce dokáže zvolit správnou dobu úpravy pro různý typ vlasů.

I Marty Tyl si vybere svou beauty blogerku

Možnost vybrat si svou favoritku při volbě Blogerky Roku 2013 v kategorii Beauty bude mít také známý kadeřník pražského salonu New You. Abychom Vám Martyho více přiblížili, rozhodli jsme se ho trošku vyzpovídat.

Stylová francouzská móda nyní i pro Vás

Francouzská módní značka Blancheporte je zásilkovým obchodním domem s mnoha výhodami. Její tradice je delší než 200 let a v ČR je od počátku svého působení pevně spojena se značkou MAGNET (založen 1967).

Iveta Fabešová si vybere food blogerku

Blogerku roku v kategorii FOOD bude vybírat i mistryně v pečení sladkých dobrot Iveta Fabešová, která miluje sladké od okamžiku, kdy se narodila. Chcete vědět, jaká je Iveta? Dokáže přivřít oči nad drobnými prohřešky food blogerek? Dočtete se níže.

Lázně Jáchymov - léčba radonovou vodou v krásné přírodě Krušných hor

Malebná krušnohorská příroda poskytuje svým návštěvníkům neopakovatelné zážitky ve kterémkoliv ročním období. Zalesněné kopce, vyhlídky do malebných údolí, významné mokřady, horská rašeliniště a říčky společně s rozsáhlými pláněmi s jedinečnými živočišnými a rostlinnými druhy, geologické zajímavosti a pozůstatky minulé těžby jsou znovu objevovány turisty pěšky, na kole nebo na lyžích.

DRUCHEMA – představení společnosti

Společnost DRUCHEMA - Družstvo pro chemickou výrobu patří k tradičním českým firmám, které znají už naši rodiče a možná i prarodiče. DRUCHEMA byla totiž založena už v roce 1951 a v průběhu let se stala největším českým chemickým družstvem a zavedeným výrobcem kvalitních českých produktů. Pravděpodobně jde o jedinou firmu, která se u nás udržela tolik let, a která má tak hluboké kořeny.

Akademie ČTK – vyzkoušejte nás. Víme, jak na to.

Ono se řekne psát. Ale jak? A co? Jak poznat, co je důležité a čemu se vyhnout? Jak zaujmout čtenáře? A ruku na srdce – co náš krásný mateřský jazyk? Umíme s ním zacházet? Naučte se to v Akademii ČTK. Jednoduše, srozumitelně, rychle.

Společnost NUTREND

NUTREND je předním českým výrobcem doplňků výživy a potravin pro aktivní životní styl. V roce 2013 oslavila společnost NUTREND 20 let úspěšného působení na českých i zahraničních trzích, ke kterému si nadělila novou administrativní budovu v nadčasovém designu s kancelářskými prostory, obchodem a školicími prostory. Společnost NUTREND neustále expanduje do zahraničí, v současné době dodává své produkty do 29 zemí.

7 důvodů, proč Zlata Adamovská používá EFFFI gold EXCLUSIVE

Emulzi EFFFI gold EXCLUSIVE si od zahájení prodeje začátkem května 2013 zakoupilo již více než 350 spokojených zákazníků. Mohli si tak nyní na vlastní kůži vyzkoušet její vyhlazující efekt na jemné i hlubší mimické vrásky, který je viditelný již hodinu po první aplikaci.

SEBAMED, kosmetika, která díky Ph 5,5 obnovuje přirozený ochranný plášť pokožky

HYGIENA každého z nás začíná většinou v koupelně, a to důkladnou očistou těla. Často se ale stává, že používání některých mycích prostředků zapříčiňuje nepříjemné vysoušení kůže.

O společnosti NIKON

Nikon patří k nejstarším a nejzkušenějším výrobcům fotografické techniky na světě. Společnost byla založena v roce 1917 v Japonsku a původně se zabývala výrobou dalekohledů a mikroskopů. O něco později se objevují první objektivy značky Nikkor.

Pevonia Botanica

Seznamte se s jedinečnou přírodní kosmetikou značky Pevonia Botanica, která k nám přichází ze Spojených států a nabízí celou řadu produktů péče o pleť, jak domácí, tak i salónní péče pro ženy a muže každého věku.

Zubní klinika, kde to nebolí

Můžete se spoléhat na kvalitní geny a zubařům se ze strachu vyhýbat. Tím si ale říkáte o pořádnou pohromu. Kdo z Vás se bojí zubaře a rád by se ho zbavil, ten ať zkusí kliniku, kde to nebolí. Máme pro Vás jeden tip, a to doporučení na partnera Blogerky Roku.

Pravidla hlasování

V semifinále můžete hlasovat pouze pro jednu blogerku v kategorii. Hlasovat můžete pouze 1 x za celou dobu semifinálového hlasování. Opakované pokusy hlasování budou systémem zabezpečeny a nahlášeny. Semifinálové hlasování bude ukončeno 14.10.2013. Osm blogerek z každé kategorie postupuje do finálového hlasování, které bude začínat 16.10.2013 a bude ukončené 30.10.2013. Finálovou desítku blogů doplní volba poroty svými vybranými blogy. Vítězky budou oznámeny na finálovém večírku.

Případné dotazy směřujte prosím na e-mail info@blogerkaroku.cz. Pro více informací navštivte pravidla soutěže.