Hadí jed proti vráskám skutečně funguje

A v jakém přípravku pro péči o pleť ho můžete najít? Jedná se o český přípravek EFFFI gold EXCLUSIVE. Účinnost nové emulze EFFFI gold EXCLUSIVE byla klinicky testována dermatologem ve spolupráci se Státním zdravotním ústavem v Praze.

Klinická studie prokázala výraznou redukci vrásek již po první aplikaci, rychlý nástup vyhlazujícího účinku a stabilní, prodloužený účinek, a to až po dobu 24 h po aplikaci.

Významné vyhlazení a omezení plochy vrásek bylo pozorováno ve všech intervalech měření (1h, 3h, 6h, 24h). Již hodinu po aplikaci došlo k průměrnému zlepšení o 33% oproti původnímu stavu. Maximálního zlepšení bylo dosaženo za šest hodin po aplikaci, a sice až o 59%. Velmi výrazný účinek přetrvával i po 24 hodinách od aplikace (průměrné zlepšení o 42%).

To už je hodně slušný výsledek, co říkáte?

EFFFI gold EXCLUSIVE je vylepšenou variantou oblíbené emulze proti vráskám EFFFI gold. Složení nové emulze vychází ze složení emulze původní a využívá již ověřené funkčnosti syntetického hadího jedu, jehož aktivní látky vyhlazují jemné i hlubší mimické vrásky. EFFFI gold EXCLUSIVE je navíc obohacena o liposomy, které dopravují účinné látky přípravku hluboko do kůže a napomáhají jejich efektivní a rychlé absorpci do kožních buněk. Vyhlazující účinek emulze je proto ještě intenzivnější a především rychlejší. Více na www.efffi-e.cz.

Komplexního efektu v péči o kůži je pak dosaženo přidáním kyseliny hyaluronové a jojobového a avokádového oleje. Kyselina hyaluronová na sebe váže vodu a vrásky vyplňuje. Jojobový olej, který je často nazýván tekutým zlatem, udržuje přirozenou vlhkost pokožky, má hojivé účinky a pečuje o podrážděnou pleť. Avokádový olej obsahuje velké množství sterolů a vitaminů a ošetřuje vysušenou pokožku.

Kromě významné redukce jemných i hlubších mimických vrásek a rychlého nástupu účinku nabízí EFFFI gold EXCLUSIVE také ochranu pleti před nepříznivými vlivy životního prostředí. Má na pleť intenzivní relaxační účinek, zdokonaluje ji a udržuje ji v kondici. S efektem emulze je spokojená i ambasadorka produktu Zlata Adamovská, která má se značkou EFFFI nejednu pozitivní zkušenost.

Emulzi je vhodné nanášet na odlíčenou pleť především na noc, kdy je její působení nejefektivnější. Emulzi lze aplikovat na obličej, krk i dekolt. Emulzi EFFFI gold EXCLUSIVE je ideální kombinovat s emulzí EFFFI purple, která má zklidňující a osvěžující účinek a je vhodná k následné ranní aplikaci.

Díky jedinečnému patentovanému obalu, který zamezuje přístupu vzduchu, kontaminaci a vysychání, lze zaručit zachování kvality funkčních složek přípravku po celou dobu jeho užívání.

Emulzi lze objednávat na www.efffi-e.cz nebo na tel. +420 601 394 218 za cenu 1260 Kč včetně poštovného a balného.

Pravidla hlasování

V semifinále můžete hlasovat pouze pro jednu blogerku v kategorii. Hlasovat můžete pouze 1 x za celou dobu semifinálového hlasování. Opakované pokusy hlasování budou systémem zabezpečeny a nahlášeny. Semifinálové hlasování bude ukončeno 14.10.2013. Osm blogerek z každé kategorie postupuje do finálového hlasování, které bude začínat 16.10.2013 a bude ukončené 30.10.2013. Finálovou desítku blogů doplní volba poroty svými vybranými blogy. Vítězky budou oznámeny na finálovém večírku.

Případné dotazy směřujte prosím na e-mail info@blogerkaroku.cz. Pro více informací navštivte pravidla soutěže.