Krásné lokny a vlny zvládneš už sama

Finále Blogerky Roku je už skoro tady, a proto se pojďme podívat, na jaké ceny se mohou její vítězky těšit. Skvělou novinkou, kterou získají vítězky kategorie Fashion je kónická kulma Philips ProCare umožňující neobyčejně snadnou a šetrnou úpravu vlasů. Její integrovaný LCD display s indikací typu vlasů dokonce dokáže zvolit správnou dobu úpravy pro různý typ vlasů.

Lokny a vlny hravě a zdravě
Ne každá z nás má dovednosti srovnatelné s profesionální kadeřnicí, takže se poměrně často stává, že účes, který nás zaujal, dopadne v naší režii úplně jinak, než bychom si přály. Vytváření loken a vln pomocí kulmy nepředstavuje žádnou výjimku. Nehledě na to, že časté kulmování škodí zdraví našich vlasů, a v krajním případě může skončit i katastrofou.

Naštěstí pro všechny příznivkyně princeznovského stylingu se nedávno objevila na trhu novinka – kónická kulma, se kterou je vytváření loken úplná hračka. A co víc – tahle šikovná kulmička je k vlasům velmi šetrná.

Kudrliny, vlny a nadýchané pružné účesy jsou velkým hitem..
Kónická kulma Philips

To nám ostatně již brzy potvrdí první 3 vítězky Blogerky Roku v kategorii Fashion, neboť právě ony dostanou od partnera soutěže Philips kónickou kulmu Philips ProCare (HP8619).     

Kónická kulma pod drobnohledem
Pojďme ale vítězky trošku předběhnout a podívat se na tuto vychytávku zblízka už teď. Kónická kulma Philips ProCare (HP8619) je vybavená válcem o šířce 13 – 25 mm s jemným sametovým povrchem Soft Touch pro dokonalou kontrolu a tepelnou ochranu. Tato vrstva chrání před přímým kontaktem s vyhřívaným válcem nejen vlasy a vlasovou pokožku, ale také prsty, uši a krk. Kulma je vybavena indikátory připravenosti.

Co nás dále zaujalo, to je integrovaný LCD display s indikací typu vlasů, který dokáže zvolit správnou dobu úpravy pro různý typ vlasů. Pokud tedy máte jemné vlasy, nemusíte se bát, že si je spálíte.

A co je nejdůležitější, právě díky kónickému tvaru válce kulmy mají vlny a lokny přirozený vzhled. Více informací včetně technických detailů samozřejmě najdete na stránkách výrobce Philips. Ale jak vidíte už nyní, vítězky se mají na co těšit.

Pravidla hlasování

V semifinále můžete hlasovat pouze pro jednu blogerku v kategorii. Hlasovat můžete pouze 1 x za celou dobu semifinálového hlasování. Opakované pokusy hlasování budou systémem zabezpečeny a nahlášeny. Semifinálové hlasování bude ukončeno 14.10.2013. Osm blogerek z každé kategorie postupuje do finálového hlasování, které bude začínat 16.10.2013 a bude ukončené 30.10.2013. Finálovou desítku blogů doplní volba poroty svými vybranými blogy. Vítězky budou oznámeny na finálovém večírku.

Případné dotazy směřujte prosím na e-mail info@blogerkaroku.cz. Pro více informací navštivte pravidla soutěže.