Lázně Jáchymov - léčba radonovou vodou v krásné přírodě Krušných hor

Malebná krušnohorská příroda poskytuje svým návštěvníkům neopakovatelné zážitky ve kterémkoliv ročním  období. Zalesněné kopce, vyhlídky do malebných údolí, významné mokřady, horská rašeliniště a říčky společně s rozsáhlými pláněmi s jedinečnými živočišnými a rostlinnými druhy, geologické zajímavosti a pozůstatky minulé těžby jsou znovu objevovány turisty pěšky, na kole nebo na lyžích.

Jáchymov, ležící v údolí pod nejvyšší horou Krušných hor - Klínovcem (1244m), je věhlasným lázeňským městem. Lázně, s více než stoletou tradicí, léčí pacienty unikátní radonovou vodou, která je čerpána z nejstaršího funkčního dolu ve střední Evropě – Svornosti. Lázeňská rehabilitační péče, založená na radonových koupelích a profesionální fyzioterapii pod odborným dohledem lékařů, je vyhledávána pacienty z celého světa. Trvale rostoucí počet věrných pacientů s opakovanými pobyty, kde nejsou výjimkou 40. i 50. výroční pobyty v lázních, je důkazem kvality a prospěšnosti radonové léčby na lidské zdraví.

Bohatá a cenově dostupá nabídka ubytovacích a stravovacích služeb, wellness a relaxačních procedur a v neposlední řadě i sportovního vyžití láká do Jáchymova návštěvníky všech generací. Zvláště pak rodiny s dětmi najdou v lázeňských hotelech ideální podmínky pro svou rodinnou dovolenou.  

Rozvoj sportovních areálů na Božím Daru, Plešivci, Klínovci a Oberwiesenthalu otevírá novou etapu celoročního aktivního odpočinku pro stále početnější skupiny návštěvníků. V letošním roce je nově propojen areál Klínovec s německým areálem na Fichtelbergu skibusem se společnou jeden a půl denní permanentkou. Nově vybudovaný lyžařský areál na Plešivci, který bude v  provozu od prosince tohoto roku, nabídne rodinám s dětmi široké sportovní vyžití. A jeden z nejkrásnějších pohledů na panorama krušnohorské kotliny se nabízí ze sjezdovek na Neklidu u Božího Daru.

Jáchymovské lázně poskytují svým klientům zajímavé slevy na lanovky, vybrané vleky a služby v uvedených horských areálech.

Objevte i Vy léčebné účinky radonu pro Vaši tělesnou i duševní  pohodu.

Přijeďte do Krušných hor načerpat novou energii. Je tu krásně po celý rok.

Léčebné lázně Jáchymov, a.s., T.G.Masaryka 415, 362 51 Jáchymov

Více informací na tel.: 353 833 333, e-mail: info@laznejachymov.cz

www.laznejachymov.cz 

Pravidla hlasování

V semifinále můžete hlasovat pouze pro jednu blogerku v kategorii. Hlasovat můžete pouze 1 x za celou dobu semifinálového hlasování. Opakované pokusy hlasování budou systémem zabezpečeny a nahlášeny. Semifinálové hlasování bude ukončeno 14.10.2013. Osm blogerek z každé kategorie postupuje do finálového hlasování, které bude začínat 16.10.2013 a bude ukončené 30.10.2013. Finálovou desítku blogů doplní volba poroty svými vybranými blogy. Vítězky budou oznámeny na finálovém večírku.

Případné dotazy směřujte prosím na e-mail info@blogerkaroku.cz. Pro více informací navštivte pravidla soutěže.