Nejlepší moderátor? Ondra Vodný!

Finálový večírek prvního ročníku Blogerky Roku představoval jednu z nejvýznamnějších událostí ve světě českého blogování v roce 2013. Tento výjimečný večer si proto zasloužil odpovídajícího moderátora. My jsme zalovili ve vodách rádia Evropa 2 a vybrali jsme Ondru Vodného. A jak se později ukázalo, naše volba byla zcela správná.

Ondra Vodný bravurně prováděl hosty celým večerem a podal vskutku jedinečný výkon. Nenechal se rozhodit ani tím, že nás v jeho průběhu zlobila technika. I když byly chvíle, kdy se právě z tohoto důvodu musel pořádně zapotit.

Jak je vidět, zkušený moderátor si ví vždy rady. Kromě moderování se totiž Ondra, který se čím dál tím více prosazuje jako DJ taneční muziky, pouští i do vlastních projektů. Jeho hudební projekt ONdray nám dokonce přinesl hit letošního léta. 

Tímto článkem bychom chtěli Ondrovi poděkovat za jeho skvělý výkon a vzkázat mu, že se na něho těšíme v Blogerce Roku 2014.           

Pravidla hlasování

V semifinále můžete hlasovat pouze pro jednu blogerku v kategorii. Hlasovat můžete pouze 1 x za celou dobu semifinálového hlasování. Opakované pokusy hlasování budou systémem zabezpečeny a nahlášeny. Semifinálové hlasování bude ukončeno 14.10.2013. Osm blogerek z každé kategorie postupuje do finálového hlasování, které bude začínat 16.10.2013 a bude ukončené 30.10.2013. Finálovou desítku blogů doplní volba poroty svými vybranými blogy. Vítězky budou oznámeny na finálovém večírku.

Případné dotazy směřujte prosím na e-mail info@blogerkaroku.cz. Pro více informací navštivte pravidla soutěže.