O společnosti NIKON

Nikon patří k nejstarším a nejzkušenějším výrobcům fotografické techniky na světě. Společnost byla založena v roce 1917 v Japonsku a původně se zabývala výrobou dalekohledů a mikroskopů. O něco později se objevují první objektivy značky Nikkor.

První fotoaparát přišel na trh v roce 1948 a nesl název Nikon I. Od 60. let minulého století jsou produkty Nikon součástí programu kosmického výzkumu NASA.

V České republice působí NIKON spol. s r.o. od roku 1994. Součástí společnosti je divize, která zajišťuje prodej a servis fotografické techniky a sportovní optiky, a divize mikroskopů. Více informací o produktech Nikon naleznete na www.nikon.cz.

Pravidla hlasování

V semifinále můžete hlasovat pouze pro jednu blogerku v kategorii. Hlasovat můžete pouze 1 x za celou dobu semifinálového hlasování. Opakované pokusy hlasování budou systémem zabezpečeny a nahlášeny. Semifinálové hlasování bude ukončeno 14.10.2013. Osm blogerek z každé kategorie postupuje do finálového hlasování, které bude začínat 16.10.2013 a bude ukončené 30.10.2013. Finálovou desítku blogů doplní volba poroty svými vybranými blogy. Vítězky budou oznámeny na finálovém večírku.

Případné dotazy směřujte prosím na e-mail info@blogerkaroku.cz. Pro více informací navštivte pravidla soutěže.