Ondra Vodný nás provede Blogerkou Roku

JAK UŽ MOŽNÁ VÍTE, FINÁLOVÝM VEČÍRKEM, KTERÝ SLAVNOSTNĚ ZAVRŠÍ PRVNÍ ROČNÍK ČESKÉ BLOGERKY ROKU, BUDE HOSTY PROVÁZET MODERÁTOR EVROPY 2 ONDRA VODNÝ. NEDALO NÁM TO A SYMPATICKÉHO MODERÁTORA JSME TROŠKU VYZPOVÍDALI.    


Ondro, jsi zkušený moderátor, máš za sebou spoustu akcí. Přesto se zeptáme, je pro tebe moderování Blogerky Roku něčím novým?  Těšíš se na to?
Vždy mám radost z nových ambiciozních projektů. A tím Blogerka Roku bezesporu je. Je to pro mě úplně nová disciplína „blogy“. A jak jsem díky této anketě zjistil – neskutečně populární. Moc se těším na všechny ty „blogerky“. Kdo vlastně jsou a jaké jsou ve skutečnosti.


Jak vnímáš současný blogerský boom? Neuvažoval jsi také o založení svého blogu?
Pozor já už bloguji! A ne zrovna krátce. V rámci našeho blogu na stránách rádia Evropa 2 – www.evropa2.cz můžeš sledovat blogy všech moderátorů. Snažím se pravidelně přispívat již několik let. V dnešní době sociálních sítí ovšem svojí činnost přesouvám spíše tam. Těch kanálů, kde člověk může komunikovat s fanoušky je čím dál tím více.

Máš své oblíbené blogy, které pravidelně navštěvuješ?
Upřímně ne. Do této rubriky jsem ještě moc nepronikl. Ale jsem rád, že díky anketě „Blogerka Roku“ budu mít tu možnost.


Jsi autorem projektu ONdray, který nám přinesl hit tohoto léta… Zazní také na večírku?
Doufám... Připravuji nový singl, nejsem si jistý, jestli se podaří ho kompletně připravit do slavnostního večera, ale věřím, že na mejdanu zazní spoustu dobré muziky. Hlavně doufám, že se blogerky projeví i jako pařmenky a zůstanou na afterparty až do rána :-).

A ještě poslední otázka. Chceš něco vzkázat hostům, kteří se na akci chystají?
Připravte se na něco úplně nového. Je to první ročník, první ocenění blogerek, které do teď působily především u klávesnice. Nyní se ukáží světu živě pod dohledem kamer a fotoaparátů. Budete mít možnost je osobně poznat. Osobně se jich na cokoliv zeptat. Věřím, že tento večer zahájí každoroční tradici prestižních cen o jejichž přízeň se bude ucházet každá blogerka. Je mi ctí být součástí tohoto galavečera.    

Ondro, děkujeme a těšíme se na Tebe na finálovém večírku.

Pravidla hlasování

V semifinále můžete hlasovat pouze pro jednu blogerku v kategorii. Hlasovat můžete pouze 1 x za celou dobu semifinálového hlasování. Opakované pokusy hlasování budou systémem zabezpečeny a nahlášeny. Semifinálové hlasování bude ukončeno 14.10.2013. Osm blogerek z každé kategorie postupuje do finálového hlasování, které bude začínat 16.10.2013 a bude ukončené 30.10.2013. Finálovou desítku blogů doplní volba poroty svými vybranými blogy. Vítězky budou oznámeny na finálovém večírku.

Případné dotazy směřujte prosím na e-mail info@blogerkaroku.cz. Pro více informací navštivte pravidla soutěže.