Pevonia Botanica

Seznamte se s jedinečnou přírodní kosmetikou značky Pevonia Botanica, která k nám přichází ze Spojených států a nabízí celou řadu produktů péče o pleť, jak domácí, tak i salónní péče pro ženy a muže každého věku. www.pevonia.cz

Na přípravky Pevonia Botanica nedají dopustit hvězdy jako Catherina-Zeta Jones, Gwyneth Paltrow, Rachel Wiesz, Uma Thurman, nebo Demi Moore. V Čechách na tuto přírodní kosmetiku sází známá a oblíbená herečka Dana Morávková, která se stala i tváří značky. A protože Pevonia pamatuje i na specifické potřeby pánské pleti, nelze se divit, že si tuto kosmetiku ve Spojených státech oblíbili takoví herci jako Matthew McConaughey, Hugh Jackman, Will Smith nebo Keanu Reeves.

Výjimečné produkty
Kosmetika Pevonia Botanica je složena z nejčistších přírodních ingrediencí. Jejich účinek je umocněn zpracováním, které využívá nejmodernější vědecké a technické poznatky. Výsledkem této spolupráce jsou unikátní produkty, které přináší viditelné výsledky.

Značka nabízí produkty rozdělené do několika řad. Od základních, jako je ošetření suché, citlivé a mastné pokožky, až po řadu přípravků, které řeší specifické problémy pokožky dermatologického charakteru, jako je akné a rosacea. Luxusní přípravky Lumafirm zase dodají pokožce mladistvou vitalitu díky dokonalému rozzáření pokožky a současně výrazně omezují všechny známky stárnutí. Efektivně zpevní pleť, viditelně redukují vrásky, působí i proti pigmentovým skvrnám a sjednocují barevný tón pleti.

Výrazně je zastoupena řada péče o pleť žen nad padesát let s vysokým podílem kaviárového extraktu. Ten spolu s DNA z lososa, mořským kolagenem, mořským elastinem, kyselinou hyaluronovou a escutoxem neboli rostlinnou náhradou Botoxu staví kosmetiku Pevonia Botanica na výjimečné místo mezi kosmetickými značkami.

Salónní ošetření
Za vyzkoušení rozhodně stojí ošetření v kosmetickém salonu Pevonia, kde nabízí klientům celou řadu skvostných ošetření těla i obličeje podle potřeb a věku. Ostatně značka Pevonia patří mezi nejoceňovanější kosmetickou péči v salónech a spa centrech nejen ve Spojených státech, ale i ve Velké Británii, v Asii a zemích Jižní Ameriky.

Vybírat můžete z ošetření zaměřených na zlepšení kvality pokožky obličeje nebo těla nebo zvolit péči pro obnovu zářivé vitality a maximálně podpořit obranu pleti proti stárnutí. Vynikající anti-agingové kaviárové ošetření ohromí vaši pleť extraktem z čistého kaviáru, perel a revoluční směsí rostlinných extraktů.  Luxusní ošetření s přípravky Lumafirm dodají pokožce mladistvou vitalitu a efektivně zpevní pleť a redukuje vrásky.

Salónní péče určená mužům již dávno není ničím výjimečným. Nejen hollywoodští herci mohou vyzkoušet jedinečné Skin-Fit kaviárové ošetření pro muže nebo aplikaci Plantomer masky, která nabízí unikátní kombinaci aktivních ingrediencí z mořských zdrojů. www.pevonia.cz

Pravidla hlasování

V semifinále můžete hlasovat pouze pro jednu blogerku v kategorii. Hlasovat můžete pouze 1 x za celou dobu semifinálového hlasování. Opakované pokusy hlasování budou systémem zabezpečeny a nahlášeny. Semifinálové hlasování bude ukončeno 14.10.2013. Osm blogerek z každé kategorie postupuje do finálového hlasování, které bude začínat 16.10.2013 a bude ukončené 30.10.2013. Finálovou desítku blogů doplní volba poroty svými vybranými blogy. Vítězky budou oznámeny na finálovém večírku.

Případné dotazy směřujte prosím na e-mail info@blogerkaroku.cz. Pro více informací navštivte pravidla soutěže.