Povlečení Stella, prvotřídní kvalita a inovace

Blogerky milují hezké a nápadité věci, které mají styl. Originalitu vyžadují nejen od součástí svého outfitu, ale také od předmětů dotvářejících jejich bydlení. Okouzlující motivy a vzory povlečení Stella proto nemohly zůstat bez povšimnutí.   

Krásný vzhled bez hranic
Povlečení Stella je známé svou prvotřídní kvalitou. Díky použití těch nejlepších přírodních materiálů, zejména pravé egyptské bavlny, se v něm neobyčejně příjemně usíná. Vybrat si můžete z mnoha provedení, a to Mako Jersey, Mako Satén, anebo Švýcarský Prémium satén.

Originální 3D povlečení 
Příznivkyně neotřelých řešení si nejvíce oblíbily povlečení ze speciální kolekce Stella Inovation vyrobené technologií digitálního tisku. Polštáře a deky zahalené do „3D kabátku“ dodají ložnici moderní a zajímavý vzhled.

3D povlečení

Osobitost, nápaditost a komfort  
Spojení osobitosti, nápaditosti a komfortu představuje hlavní důvody, proč společnost Stella věnovala vítězkám Blogerky Roku sety tohoto luxusního povlečení.

Více inspirace o krásném bydlení najdete také na předním magazínu o bydlení www.UtulnyDum.cz.

Pravidla hlasování

V semifinále můžete hlasovat pouze pro jednu blogerku v kategorii. Hlasovat můžete pouze 1 x za celou dobu semifinálového hlasování. Opakované pokusy hlasování budou systémem zabezpečeny a nahlášeny. Semifinálové hlasování bude ukončeno 14.10.2013. Osm blogerek z každé kategorie postupuje do finálového hlasování, které bude začínat 16.10.2013 a bude ukončené 30.10.2013. Finálovou desítku blogů doplní volba poroty svými vybranými blogy. Vítězky budou oznámeny na finálovém večírku.

Případné dotazy směřujte prosím na e-mail info@blogerkaroku.cz. Pro více informací navštivte pravidla soutěže.