SEBAMED, kosmetika, která díky Ph 5,5 obnovuje přirozený ochranný plášť pokožky

HYGIENA každého z nás začíná většinou v koupelně, a to důkladnou očistou těla. Často se ale stává, že používání některých mycích prostředků zapříčiňuje nepříjemné vysoušení kůže.

Porušení ochranného filmu pokožky bývá také příčinou různých podráždění. Tomuto se dá předejít používáním zdravotní kosmetiky SEBAMED, která díky pH 5,5 obnovuje přirozený ochranný plášť pokožky.

Například Mycí emulze SEBAMED s olivovým olejem je vhodná pro mytí obličeje i těla, neobsahuje mýdlo ani alkalické složky, a je tedy vhodná i pro očistu velmi citlivé a problematické pokožky. Kombinace čisticích látek a olivového oleje zaručuje tu nejlepší péči o pleť. Emulze zklidňuje podráždění kůže a zabraňuje ztrátě lipidů a vysušování. Po použití je pokožka čistá, vláčná a hydratovaná.

 

 

 

 

 

Skvělou regeneraci např. po sportu poskytuje Sprchový gel SEBAMED Fresh Shower, který důkladně čistí póry až do hloubky a pleť zanechává jemnou a pružnou. Díky absenci mýdla a alkalických složek působí proti podráždění a obnovuje ochrannou funkci pokožky. Alantoin a přirozené aminokyseliny regenerují a zjemňují kůži, která je po aplikaci gelu nádherně svěží.

HYDRATACE pleti je základ. Stejně jako když máte žízeň a potřebujete se napít, tak doplňovat vodu musí i pokožka. Pravidelná hydratace obličeje a těla pomáhá předcházet vzniku vrásek a předčasnému stárnutí pleti. Hydratační krém by tak měla mít po ruce každá z vás. Abyste předešli nevzhledným šupinkám a suché kůži, můžete vyzkoušet výrobky z řady péče o pleť zdravotní kosmetiky SEBAMED.  

Hydratační denní krém SEBAMED s aktivním hydratačním komplexem podporuje přirozenou hydrataci pokožky, a obnovuje tak její rovnováhu. Lipidy zanechávají pleť jemnou a vláčnou a vitamin E neutralizuje volné radikály. Krém se lehce nanáší a navrací pleti svěžest a půvab. Hydratační denní krém poskytuje pleti 24 hodinovou péči a je určen pro normální až mastnou kůži.

Přísun odpovídající dávky hydratace vyžaduje celé tělo. Aktivní hydratační komplex v Tělovém hydratačním mléku SEBAMED vyživí a ochrání přirozenou rovnováhu pleti. Výtažek z heřmánku a alantoin pokožku zjemní a zvláční. Mléko je vhodné pro denní péči o citlivou, normální a mastnou kůži a díky efektu zklidnění a ochlazení je vhodné ho aplikovat také po slunění nebo v horkém klimatu.

Více informací naleznete na www.sebamed.cz.

Pravidla hlasování

V semifinále můžete hlasovat pouze pro jednu blogerku v kategorii. Hlasovat můžete pouze 1 x za celou dobu semifinálového hlasování. Opakované pokusy hlasování budou systémem zabezpečeny a nahlášeny. Semifinálové hlasování bude ukončeno 14.10.2013. Osm blogerek z každé kategorie postupuje do finálového hlasování, které bude začínat 16.10.2013 a bude ukončené 30.10.2013. Finálovou desítku blogů doplní volba poroty svými vybranými blogy. Vítězky budou oznámeny na finálovém večírku.

Případné dotazy směřujte prosím na e-mail info@blogerkaroku.cz. Pro více informací navštivte pravidla soutěže.