Šetrná péče pro všechny typy vlasů

Říká se, že vlasy jsou vizitkou ženy hned na první pohled. Pro dokonalý vzhled a správnou péči je však třeba vybírat kvalitní a osvědčené produkty. Nová řada šamponů Timotei s vylepšeným složením nabízí široké portfolio šamponů a kondicionérů se 100% základem z přírodních výtažků, které vdechnou vlasům nový život.

Síla a energie v jedné kapce

Správná péče o vlasy nemusí být vůbec složitá. Nejdůležitější je vybrat kvalitní šampon a kondicionér tak, aby odpovídaly danému typu vlasů. Právě to nabízí nové šampony Timotei. Pestrá škála šamponů a kondicionérů je připravena tak, aby vyhovovala potřebám všech typů vlasů. Základ všech šamponů tvoří 100 % přírodních výtažků, které vlasy přirozeně posílí a dodají jim energii a sílu. Šampony Timotei navíc neobsahují žádné parabeny - chemické konzervační látky. Jsou vyrobeny pouze na bázi přírodních konzervantů a přísad.

Vůni růže z Jericha podlehnete!

Téměř všechny varianty nových šamponů Timotei obsahují také cenné extrakty z růže z Jericha. Tato tajemná rostlina pochází z pouštních oblastí Blízkého výhodu a Afriky. Dokáže přežít v těch nejdrsnějších podmínkách. Právě výtažek z růže na sebe jedinečným způsobem váže vodu a dokáže tak zachovat vlasy přirozeně hydratované a lesklé.  

Nové šampony Timotei byly vyvinuty s velkou pečlivostí tak, aby dokázaly uspokojit potřeby všech typů vlasů. Najdete je v ECO Friendly obalech, které obsahují méně plastu a jsou zcela recyklovatelné.  

Šampony Timotei byly vyrobeny pro tyto typy vlasů:

Timotei Pure je určen pro normální vlasy s revitalizujícím účinkem. Obsahuje blahodárné výtažky z organického zeleného čaje, které vlasy přirozeně posílí a vdechnou jim nový život.

Oslnivý lesk – tato řada je speciálně vyvinuta proto, aby navrátila vlasům jejich přirozený lesk. Obsahuje výtažky ze sezamového oleje, které přirozeně působí na kvalitu vlasů.

Okouzlující objem je pomocníkem pro vaše vlasy, pokud jim chcete dopřát větší objem. Tato řada je obohacena o výtažky z růžového grepfruitu, který dodá vlasům plnost a přirozeně zdravý vzhled.

Síla a lesk je určena pro normální vlasy, i ty si totiž zaslouží speciální péči. Tato řada je připravena pro posílení vlasů, navíc jim dodá přirozený lesk a vůni. Obsahuje výtažky z alpských bylin.

Intenzivní péče napomáhá v boji s poškozenými vlasy.  Tato řada je speciálně vyvinuta pro suché a poškozené vlasy. Přírodní výtažky z avokáda dodají vlasům výživu a zanechají vaše vlasy krásně jemné.

Jasné barvy je řada určená pro barvené vlasy. Díky přírodním výtažkům z kaméliového oleje si vlasy déle zachovají barvu a přirozený lesk.  

Nádherná bruneta – pokud se pyšníte tmavou hřívou, sáhněte po této řadě. Obsahuje totiž přírodní výtažky z henny, která zvýrazňuje tmavě hnědé odstíny vlasů.

Jemnost 2v1 je řada je určena pro normální vlasy. Je obohacená o výtažek z oleje ze sladkých mandlí vlasy hydratuje a vyživuje a zanechává je nádherně jemné na pohled i na dotek.

Zlaté prameny – víte, že téměř 23 % Češek jsou blondýnky? Právě pro ně byla vyvinuta tato řada s velkou pečlivostí tak, aby dokázala uspokojit všechny tóny světlých a blond vlasů. Obsahuje 100% přírodní výtažky z heřmánku a pomáhá zdůraznit světlé tóny blond vlasů.

Timotei Organic Delight je pro všechny, kteří mají rádi kosmetiku, která je čistě přírodní. Vyzkoušejte novou organickou řadu od Timotei, která je tvořena z 99 % přírodními ingrediencemi! Nezatěžuje vlasy a je stejně tak šetrná k Vaší pokožce jako k přírodě. Tato řada neobsahuje žádné parabeny, silikony, barviva ani sulfáty.

Suchý šampon Timotei Pure je superrychlým pomocníkem, když potřebujete svým vlasům dodat novou svěžest. Je speciálně vyvinut pro mastné a rychle se mastící vlasy. Navíc obsahuje 100% přírodní výtažky z organického zeleného čaje a je bez přídavku chemických konzervantů a barviv.

Více informací hledejte na www.timotei.cz.

Pravidla hlasování

V semifinále můžete hlasovat pouze pro jednu blogerku v kategorii. Hlasovat můžete pouze 1 x za celou dobu semifinálového hlasování. Opakované pokusy hlasování budou systémem zabezpečeny a nahlášeny. Semifinálové hlasování bude ukončeno 14.10.2013. Osm blogerek z každé kategorie postupuje do finálového hlasování, které bude začínat 16.10.2013 a bude ukončené 30.10.2013. Finálovou desítku blogů doplní volba poroty svými vybranými blogy. Vítězky budou oznámeny na finálovém večírku.

Případné dotazy směřujte prosím na e-mail info@blogerkaroku.cz. Pro více informací navštivte pravidla soutěže.