Signal White Now Gold – přímo do dámské kabelky!

Motto: „ Pokud si mohu vybrat, vybírám ze zkrášlujících přípravků ty, které nejvíce vyzdvihnou můj půvab a kterým nejvíce věřím. Totéž chci také od své bělící zubní pasty…“

Tímto vám představujeme „ryzí zlato“ z řady Signal White Now – s nejlepšími výsledky v okamžitém optickém bělení zubů!  Signal rozšiřuje svou nabídku zubních past White Now o naprostou novinku, která stoprocentně cílí na podporu krásy a půvabu.  Zubní pasta White Now  Gold má nyní třikrát silnější složení pro ještě bělejší úsměv!

Děje se tomu tak díky patentované formuli.  Při použití můžete vidět unikátní  modrozářivou pěnu. Po vyčištění je modrá pryč – a vaše zuby jsou bělejší, než kdykoliv předtím. To vše po jednom vyčištění, jak bylo vědecky dokázáno.

Zubní pastu Signal White Now Gold pořídíte v drogériích za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 74,90 Kč.

Pravidla hlasování

V semifinále můžete hlasovat pouze pro jednu blogerku v kategorii. Hlasovat můžete pouze 1 x za celou dobu semifinálového hlasování. Opakované pokusy hlasování budou systémem zabezpečeny a nahlášeny. Semifinálové hlasování bude ukončeno 14.10.2013. Osm blogerek z každé kategorie postupuje do finálového hlasování, které bude začínat 16.10.2013 a bude ukončené 30.10.2013. Finálovou desítku blogů doplní volba poroty svými vybranými blogy. Vítězky budou oznámeny na finálovém večírku.

Případné dotazy směřujte prosím na e-mail info@blogerkaroku.cz. Pro více informací navštivte pravidla soutěže.