Společnost NUTREND

NUTREND je předním českým výrobcem doplňků výživy a potravin pro aktivní životní styl. V roce 2013 oslavila společnost NUTREND 20 let úspěšného působení na českých i zahraničních trzích, ke kterému si nadělila novou administrativní budovu v nadčasovém designu s kancelářskými prostory, obchodem a školicími prostory. Společnost NUTREND neustále expanduje do zahraničí, v současné době dodává své produkty do 29 zemí.

Široké portfolio produktů, nejnovější technologie, nesmlouvavý důraz na kvalitu i na vzdělávání - právě to řadí společnost NUTREND mezi nejvýznamnější evropské producenty doplňků výživy pro sport a aktivní životní styl.

Špičkovou kvalitu produktů potvrzují nejen profesionální sportovci, jejichž výkon a kariéra jsou na kvalitních suplementech závislé, ale i Český a Slovenský olympijský výbor, Český paralympijský výbor, Antidopingový výbor ČR i desetitisíce spokojených zákazníků.

 V roce 2011 rozšířila společnost NUTREND své portfolio o mimořádně kvalitní zdroj vody Horský pramen, který pochází ze 170 metrů hlubokého artéského zdroje. Kojenecká voda Horský pramen získala v roce 2013 prestižní ocenění udílené Ministersvem zemědělství ČR - Regionální potravina.

Vývoj a výzkum probíhá s řadou externích odborníků, dietologů a sportovců. Při koncepci produktů se klade důraz na jejich vysokou funkčnost a maximální kvalitu. Certifikace systému managementu kvality dle normy ISO 9001:2009 je zárukou vysoké kvality našich produktů a služeb.

NUTREND vlastní nejen certifikát ISO, ale také certifikát BIO pro ekologické produkty v oblasti müsli produktů a v neposlední řadě je také držitelem certifikátu KLASA pro tyčinky DeNuts a kaši B4 Activity. Více na www.nutrend.cz

Pravidla hlasování

V semifinále můžete hlasovat pouze pro jednu blogerku v kategorii. Hlasovat můžete pouze 1 x za celou dobu semifinálového hlasování. Opakované pokusy hlasování budou systémem zabezpečeny a nahlášeny. Semifinálové hlasování bude ukončeno 14.10.2013. Osm blogerek z každé kategorie postupuje do finálového hlasování, které bude začínat 16.10.2013 a bude ukončené 30.10.2013. Finálovou desítku blogů doplní volba poroty svými vybranými blogy. Vítězky budou oznámeny na finálovém večírku.

Případné dotazy směřujte prosím na e-mail info@blogerkaroku.cz. Pro více informací navštivte pravidla soutěže.