Stylová francouzská móda nyní i pro Vás

Francouzská módní značka Blancheporte je zásilkovým obchodním domem s mnoha výhodami. Její tradice je delší než 200 let a v ČR je od počátku svého působení pevně spojena se značkou MAGNET (založen 1967).


Název Blancheporte vznikl z francouzštiny a v překladu znamená „bílá brána“ právě podle bílého prádla, které kdysi vlálo při sušení v ulicích čtvrti, kde stála a dodnes stojí výrobní dílna. Tento název pro zákazníky stále představuje dobrou pohodu, příjemné nakupování, kvalitní servis a extra výhodné ceny.

Kromě aktuální dámské módy v mimořádném velikostním rozpětí (34 - 62) je hlavním pilířem sortimentu Blancheporte ložní prádlo a doplňkově také bytový textil a drobné předměty do domácnosti. Povlečení značka nabízí v mnoha druzích materiálů, velikostech a především vzorech.

Móda této značky obsahuje žhavé módní novinky, ale i nadčasovou elegantní klasiku. Vyznačuje se aktuální barevností, zajímavými možnostmi kombinování a rafinovanými střihy a to především ve větších velikostech. V sortimentu je také pohodlné oblečení pro volný čas z příjemných materiálů a sexy prádlo se zeštíhlujícím efektem. Nové kolekce Blancheporte vznikají každých 6 měsíců pod dohledem zkušených návrhářů a stylistů ve Francii.  

Velkou výhodou módních kolekcí Blancheporte je, že modely jsou vytvořeny ve velikostech 34 – 52, v kolekci nazvané Extrabelle dokonce až do velikosti 62. Tak si zde vybere každá žena a nemusí mít nutně postavu modelky. Právě kolekce s módou větších velikosti Extrabelle jsou u Blancheporte mimořádně oblíbené a obsahují desítky skvělých modelů pro temperamentní plnoštíhlé ženy.    

Ponořte se do klasických či internetových katalogů Blancheporte, plujte na vlnách trendů s dotykem luxusu, elegance a komfortu tak, jak to umí jen francouzská móda. Zkuste to jako Francouzky, slučujte neslučitelné a ohromujte svým šarmem všechny kolem sebe!

Vyžádejte si svůj katalog zdarma na tel. 466 040 444 nebo si vyberte na www.blancheporte.cz

Pravidla hlasování

V semifinále můžete hlasovat pouze pro jednu blogerku v kategorii. Hlasovat můžete pouze 1 x za celou dobu semifinálového hlasování. Opakované pokusy hlasování budou systémem zabezpečeny a nahlášeny. Semifinálové hlasování bude ukončeno 14.10.2013. Osm blogerek z každé kategorie postupuje do finálového hlasování, které bude začínat 16.10.2013 a bude ukončené 30.10.2013. Finálovou desítku blogů doplní volba poroty svými vybranými blogy. Vítězky budou oznámeny na finálovém večírku.

Případné dotazy směřujte prosím na e-mail info@blogerkaroku.cz. Pro více informací navštivte pravidla soutěže.