Finálový večírek

Všechny blogerky a jejich čtenáře bude jistě zajímat, že se 12. 11. 2013 uskuteční finálový večírek, který slavnostně zakončí první ročník Blogerky Roku. Nepůjde o pouhé předání cen, ale o zábavný večer pořádaný na počest blogerek, blogů a blogování. Blogerka Roku vznikla právě proto, aby pomohla dostat blogování do povědomí veřejnosti, a seznámila ji s novými celebritami dnešní doby.

Přestože titul získá blogerka, která dostane nejvíce hlasů od svých čtenářů, večer bude patřit všem blogerkám, neboť jsou to ony, kdo denně přináší svým čtenářům spoustu inspirace a zábavy, ale často také radu a pomoc. Blogerky jako autorky originálního obsahu nás obohacují v mnoha oblastech našeho života, krásou a módou počínaje a kulinářstvím konče. A protože zájmy, vkus a styl čtenářů se různí, má také každý z nich svou blogerku. Pokud chceš dát hlas té své, můžeš tak učinit od 9. 9. do 30. 9. Anebo můžeš začít rovnou blogovat a pokusit se získat titul Blogerka Roku v příštím roce.     

Finálový večírek proběhne v jednom z nejkrásnějších hotelů v hotelu Yasmin, restauraci Café Bar Noodles, konaný za účasti blogerek, partnerů, zástupců médií a českých celebrit.

Na finálovém večířku vystoupí oblíbený zpěvák Raego...

Slovenská Lady Gaga Mista...

Jaro Smejkal zazpívá svůj hit NEVERMIND...

Italský zpěvák Davide Mattioli zazpívá při vyhlašování Blogerky Roku největší hity.

Petr Lüftner nám zazpívá písníčku JE SVÁ, kterou složil přímo pro Blogerku Roku...

Večerem nás provede Ondra Vodný, moderátor oblíbeného Vyber si na maXXimum, od pondělí do středy a v pátek máte denně po 2 hodiny od 18:00 do 20:00 k dispozici vysílání Evropy 2 a můžete si diktovat muziku.

Ondra Vodný

Finálový večírek se bude konat v jednom z nejhezčích hotelů v Praze, hotelu Yasmin, který se nachází poblíž Václavského náměstí.

Design Hotel Yasmin v Praze je čtyřhvězdičkový hotel v samém srdci Starého Města pražského.

hotel yasmin

Designový interiér restaurace Café Bar Noodles.

Pravidla hlasování

V semifinále můžete hlasovat pouze pro jednu blogerku v kategorii. Hlasovat můžete pouze 1 x za celou dobu semifinálového hlasování. Opakované pokusy hlasování budou systémem zabezpečeny a nahlášeny. Semifinálové hlasování bude ukončeno 14.10.2013. Osm blogerek z každé kategorie postupuje do finálového hlasování, které bude začínat 16.10.2013 a bude ukončené 30.10.2013. Finálovou desítku blogů doplní volba poroty svými vybranými blogy. Vítězky budou oznámeny na finálovém večírku.

Případné dotazy směřujte prosím na e-mail info@blogerkaroku.cz. Pro více informací navštivte pravidla soutěže.