Žehlička, která vlasy neničí

Toužíte po krásně hladkém účesu, nebo naopak vlnitém účesu, ale nechcete si ničit vlasy žehlením? Pořiďte si žehličku, která vlasy neničí. Vlasová žehlička Philips Pro Care zajistí Vaší koruně krásy dokonalý vzhled, a zároveň vysoký stupeň ochrany před poškozením.

Žehlička na vlasy je součástí zkrašlovacího inventáře každé druhé z nás. Díky ní si můžeme vykouzlit velké množství různých účesů. Žehlička dokáže udělat z vlnitých vlasů rovné stejně dobře jako z rovných vlnité. Její velkou nevýhodou je však to, že při častém použití ničí vlasy.


Pokud si ráda dotváříte styling žehlením, a nechcete mít vysušené vlasy s poškozenými konečky, je třeba dodržovat dvě základní zásady.

Používat kvalitní a profesionální ochranu vlasů během žehlení (tj. spreje a krémy chránící vlasy i při vysokých teplotách) a mít doma kvalitní žehličku, která je k vlasům šetrná

Žehličky Philips se mohou pochlubit více než 50letou historií a vysokou kvalitou minimalizující riziko vzniku poškození.

Nejvyšší úroveň ochrany poskytuje vlasová žehlička Philips Pro Care chránící vlasy před přehřátím pomocí nově vyvinutých destiček Triple Care se stálou teplotou a technologií EHD TM a Sonic. Keramické destičky zajistí dokonalé klouzání při manipulaci a krásně lesklý účes. Díky jemným vibracím s ní dosáhnete vynikajících výsledků za výrazně kratší dobu, než s jinou žehličkou.  

Vysoká ochrana a snadné použití

Rovnoměrná distribuce tepla ve spojení s efektivním narovnáváním vlasů při stálé teplotě zamezuje vzniku horkých míst a účinně tak zamezuje riziku poškození i jemných vlasů.

Další velkou předností žehličky Philips Pro Care je snadné a rychlé použití. Přístroj je připravený k použití po 15 vteřinách. Pro případ, že náhodou zapomenete žehličku vypnout, slouží funkce automatického vypnutí po 60 minutách. A to se nám hodí, co říkáte? :-) Neméně praktická je pojistka uzavření umožňující uzavření rukojeti pro snadné a bezpečné uskladnění.

Perfektní péče o vlasy, vysoká ochrana a snadné použití, to jsou minimálně tři dobré důvody, proč vyměnit svou starou žehličku za novou.

Vždyť vlasy jsou korunou naší krásy, tak o ně musíme pečlivě pečovat. :-)

Pravidla hlasování

V semifinále můžete hlasovat pouze pro jednu blogerku v kategorii. Hlasovat můžete pouze 1 x za celou dobu semifinálového hlasování. Opakované pokusy hlasování budou systémem zabezpečeny a nahlášeny. Semifinálové hlasování bude ukončeno 14.10.2013. Osm blogerek z každé kategorie postupuje do finálového hlasování, které bude začínat 16.10.2013 a bude ukončené 30.10.2013. Finálovou desítku blogů doplní volba poroty svými vybranými blogy. Vítězky budou oznámeny na finálovém večírku.

Případné dotazy směřujte prosím na e-mail info@blogerkaroku.cz. Pro více informací navštivte pravidla soutěže.